DF11-14DP-2DSA(08)
HiroseHirose
DF11-14DP-2DSA(08) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PIN 14POS 2MM DUAL TH
Φύλλα δεδομένων: 1.DF11-14DP-2DSA(08).pdf2.DF11-14DP-2DSA(08).pdf3.DF11-14DP-2DSA(08).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF11-14DP-2DSA(08) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PIN 14POS 2MM DUAL TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF11 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.299" (7.60mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 14 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 7.55, 7.8mm, 8.9mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.260" (6.60mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Detent Lock Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 14 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.118" (3.00mm)
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF11-14DP-2DSA(01)
DF11-14DP-2DSA(01)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 14POS 2MM PCB GOLD
Σε απόθεμα: 77965 pcs
Κατεβάστε: DF11-14DP-2DSA(01).pdf
RFQ
DF11-14DEP-2A
DF11-14DEP-2A
Περιγραφή: CONN ADAPTER PLUG/PLUG 14POS 2MM
Σε απόθεμα: 126535 pcs
Κατεβάστε: DF11-14DEP-2A.pdf
RFQ
DF11-14DP-2DS(24)
DF11-14DP-2DS(24)
Περιγραφή: CONN HEADER 14POS 2MM RT ANG TIN
Κατεβάστε: DF11-14DP-2DS(24).pdf
DF11-14DP-2V(54)
DF11-14DP-2V(54)
Περιγραφή: CONN HDR 14POS 2MM SMD
Κατεβάστε: DF11-14DP-2V(54).pdf
DF11-14DP-2DS(52)
DF11-14DP-2DS(52)
Περιγραφή: CONN HEADER 14POS 2MM R/A GOLD
Κατεβάστε: DF11-14DP-2DS(52).pdf
DF11-14DP-2DSA(20)
DF11-14DP-2DSA(20)
Περιγραφή: CONN HEADER 14POS 2MM PCB TIN
Κατεβάστε: DF11-14DP-2DSA(20).pdf
DF11-14DP-2DS(22)
DF11-14DP-2DS(22)
Κατεβάστε: DF11-14DP-2DS(22).pdf
DF11-14DP-2DSA(24)
DF11-14DP-2DSA(24)
Κατεβάστε: DF11-14DP-2DSA(24).pdf
DF11-14DP-2DSA(30)
DF11-14DP-2DSA(30)
Περιγραφή: CONN HDR 14POS 2MM THRU HOLE
Κατεβάστε: DF11-14DP-2DSA(30).pdf
DF11-14DP-2V(21)
DF11-14DP-2V(21)
Περιγραφή: CONN HEADER 14POS 2MM SMD TIN
Κατεβάστε: DF11-14DP-2V(21).pdf
DF11-14DP-2V(57)
DF11-14DP-2V(57)