3260B-12S3(55)
HiroseHirose
3260B-12S3(55) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPTACLE 12 POS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.3260B-12S3(55).pdf2.3260B-12S3(55).pdf3.3260B-12S3(55).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3260B-12S3(55) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPTACLE 12 POS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 125VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Σειρά 3200
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.031" (0.80mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 232-0090-4-55
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyphenylene Sulfide (PPS) Ύψος μόνωσης 0.114" (2.90mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Guide, Shielded στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή 12 Position Receptacle Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount, Right Angle Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA