3260B-12S3(01)
HiroseHirose
3260B-12S3(01) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPTACLE 12 POS SMD
Φύλλα δεδομένων: 3260B-12S3(01).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3260B-12S3(01) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPTACLE 12 POS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4280 pcs Φύλλο δεδομένων 3260B-12S3(01).pdf
Αξιολόγηση τάσης 125VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Σειρά 3200
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.031" (0.80mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα *3260B-12S3(01)
H10010
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.114" (2.90mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide, Shielded
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή 12 Position Receptacle Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount, Right Angle Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA Επικοινωνία Τύπος Center Strip Contact
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 1.25µin (0.032µm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 8.00µin (0.203µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Gold
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
32606
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: BIT SET ASSORTED W/ADAPTER 6IN1
Σε απόθεμα: 5929 pcs
Κατεβάστε: 32606.pdf
RFQ
3260B-12S3(56)
3260B-12S3(56)
Κατασκευαστές: Hirose
Σε απόθεμα: 53672 pcs
Κατεβάστε: 3260B-12S3(56).pdf
RFQ
32608
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: PLIERS, CUTTERS SET 8PC
Σε απόθεμα: 494 pcs
Κατεβάστε: 32608.pdf
3260B-12S4(55)
3260B-12S4(55)
Κατεβάστε: 3260B-12S4(55).pdf
3260B-12S3(55)
3260B-12S3(55)
Κατεβάστε: 3260B-12S3(55).pdf
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: CUTTER SIDE OVAL FLUSH 5"
3260B-12S1(55)
3260B-12S1(55)
Κατεβάστε: 3260B-12S1(55).pdf
3260B-12S5(55)
3260B-12S5(55)
Κατεβάστε: 3260B-12S5(55).pdf
3260B-12S(55)
3260B-12S(55)
Κατεβάστε: 3260B-12S(55).pdf
3260H-1-100
3260H-1-100
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN SIDE
Κατεβάστε: 3260H-1-100.pdf
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: TRIMMER 100OHM 0.25W PC PIN SIDE
Κατεβάστε: 3260H-1-101.pdf
Περιγραφή: PLIERS COMBO FLAT NOSE 8"
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών