3260B-12S(55)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPTACLE 12 POS SMD
Φύλλα δεδομένων: 3260B-12S(55).pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3260B-12S(55)
Αριθμός εξαρτήματος 3260B-12S(55) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPTACLE 12 POS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5123 pcs Φύλλο δεδομένων 3260B-12S(55).pdf
Αξιολόγηση τάσης 125VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Σειρά 3200
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.031" (0.80mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 232-0088-2-55
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.114" (2.90mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide, Shielded
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή 12 Position Receptacle Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount, Right Angle Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA Επικοινωνία Τύπος Center Strip Contact
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 1.25µin (0.032µm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 8.00µin (0.203µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Gold
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
32605
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: BIT SET ASSORT W/ADAPTER 5IN1
Σε απόθεμα: 4939 pcs
Κατεβάστε: 32605.pdf
RFQ
32606
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: PLIERS COMBO FLAT NOSE 7.09"
Σε απόθεμα: 4619 pcs
Κατεβάστε: 32606.pdf
RFQ
3260B-12S3(01)
3260B-12S3(01)