PWS7502A230N4LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AIR/WATER HEAT EXCHANGER
Φύλλα δεδομένων: 1.PWS7502A230N4LG.pdf2.PWS7502A230N4LG.pdf3.PWS7502A230N4LG.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 32 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 32 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PWS7502A230N4LG Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Βάρος 86 lbs (39kg) Τάση - Είσοδος 230VAC
Τύπος Air Conditioning Unit προδιαγραφές A/C Unit, 17745 BTU
Μέγεθος / Διαστάσεις 9.25" L x 18.11" W x 55.12" H (235.0mm x 460.0mm x 1400.0mm) Πληροφορίες Αποστολής Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Σειρά PWS Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Rack A/C Unit, 17745 BTU 9.25" L x 18.11" W x 55.12" H (235.0mm x 460.0mm x 1400.0mm)