PWS7332A115N4LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AIR/WATER HEAT EXCHANGER
Φύλλα δεδομένων: 1.PWS7332A115N4LG.pdf2.PWS7332A115N4LG.pdf3.PWS7332A115N4LG.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 43 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 43 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PWS7332A115N4LG Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Βάρος 77 lbs (34.9kg) Τάση - Είσοδος 115VAC
Τύπος Air Conditioning Unit προδιαγραφές A/C Unit, 10750 BTU
Μέγεθος / Διαστάσεις 7.48" L x 15.75" W x 37.40" H (190.0mm x 400.0mm x 950.0mm) Πληροφορίες Αποστολής Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Σειρά PWS Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Rack A/C Unit, 10750 BTU 7.48" L x 15.75" W x 37.40" H (190.0mm x 400.0mm x 950.0mm)