PWS7102A115N4LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AIR/WATER HEAT EXCHANGER
Φύλλα δεδομένων: 1.PWS7102A115N4LG.pdf2.PWS7102A115N4LG.pdf3.PWS7102A115N4LG.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 83 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 83 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PWS7102A115N4LG Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Βάρος 16 lbs (7.3kg) Τάση - Είσοδος 115VAC
Τύπος Air Conditioning Unit προδιαγραφές A/C Unit, 3241 BTU
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.91" L x 7.87" W x 19.69" H (150.0mm x 200.0mm x 500.0mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά PWS Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Rack A/C Unit, 3241 BTU 5.91" L x 7.87" W x 19.69" H (150.0mm x 200.0mm x 500.0mm)