V275LT2PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 450V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V275LT2PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V275LT2PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 450V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 471250 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 450V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 405V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 495V Σειρά LT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 369V Μέγιστη AC Volts 275V
Ενέργεια 23J Λεπτομερής περιγραφή 450V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 80pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V275LT2P
V275LT2P