V275LT20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LT20A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V275LT20A
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V275LT20A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V275LT20A
Αριθμός εξαρτήματος V275LT20A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4808 pcs Φύλλο δεδομένων V275LT20A.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 430V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 387V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 473V Σειρά LT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 369V Μέγιστη AC Volts 275V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 75J
Λεπτομερής περιγραφή 430V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 450pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V275LT10CPX2855
V275LT10CPX2855
Περιγραφή: VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Σε απόθεμα: 127952 pcs
Κατεβάστε: V275LT10CPX2855.pdf
RFQ
V275LT20APX2855
V275LT20APX2855
Σε απόθεμα: 272532 pcs
Κατεβάστε: V275LT20APX2855.pdf
RFQ
V275LT20AP
V275LT20AP