V275LT40APX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V275LT40APX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V275LT40APX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 136911 pcs Φύλλο δεδομένων V275LT40APX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 430V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 387V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 473V Σειρά LT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 369V Μέγιστη AC Volts 275V
Ενέργεια 140J Λεπτομερής περιγραφή 430V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 900pF @ 1MHz