V20E550L1T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V20E550L1T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V20E550L1T
Αριθμός εξαρτήματος V20E550L1T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5435 pcs Φύλλο δεδομένων V20E550L1T.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 910V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 819V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.001kV Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 745V Μέγιστη AC Volts 550V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 370J
Λεπτομερής περιγραφή 910V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 300pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V20E550AUTO
V20E550AUTO
Περιγραφή: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Σε απόθεμα: 102040 pcs
Κατεβάστε: V20E550AUTO.pdf
RFQ
V20E550L1T7
V20E550L1T7