V20E550AUTO
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Φύλλα δεδομένων: V20E550AUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V20E550AUTO
Αριθμός εξαρτήματος V20E550AUTO Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 102040 pcs Φύλλο δεδομένων V20E550AUTO.pdf
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Λεπτομερής περιγραφή Varistor Circuit
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V20E550L1T
V20E550L1T
Περιγραφή: VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 5435 pcs
Κατεβάστε: V20E550L1T.pdf
RFQ
V20E550AUTO2T
V20E550AUTO2T
Κατεβάστε: V20E550AUTO2T.pdf
RFQ
V20E550L1B7
V20E550L1B7
Κατεβάστε: V20E550L1B7.pdf
V20E510PL2B7
V20E510PL2B7
Περιγραφή: VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
Κατεβάστε: V20E510PL2B7.pdf
V20E550
V20E550