V20E550PL1B7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V20E550PL1B7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V20E550PL1B7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V20E550PL1B7
Αριθμός εξαρτήματος V20E550PL1B7 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 98199 pcs Φύλλο δεδομένων V20E550PL1B7.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 910V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 819V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.001kV Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 745V Μέγιστη AC Volts 550V
Ενέργεια 370J Λεπτομερής περιγραφή 910V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 300pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V20E550PL2B
V20E550PL2B
Σε απόθεμα: 108029 pcs
Κατεβάστε: V20E550PL2B.pdf
RFQ
V20E550L1T7
V20E550L1T7
Κατεβάστε: V20E550L1T7.pdf
RFQ
V20E550P
V20E550P