V14MLA0805NT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14MLA0805NT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 18.1V 120A 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.V14MLA0805NT.pdf2.V14MLA0805NT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V14MLA0805NT
Αριθμός εξαρτήματος V14MLA0805NT Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 18.1V 120A 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 457283 pcs Φύλλο δεδομένων 1.V14MLA0805NT.pdf2.V14MLA0805NT.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 18.1V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 15.9V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 20.3V Σειρά MLA
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 14V Μέγιστη AC Volts 10V
Ενέργεια 0.30J Λεπτομερής περιγραφή 18.1V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 120A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 560pF @ 1MHz