V14MLA0805LWT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14MLA0805LWT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 18.1V 40A 0805
Φύλλα δεδομένων: V14MLA0805LWT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V14MLA0805LWT
Αριθμός εξαρτήματος V14MLA0805LWT Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 18.1V 40A 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5721 pcs Φύλλο δεδομένων V14MLA0805LWT.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 18.1V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 15.9V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 20.3V Σειρά MLA
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 14V Μέγιστη AC Volts 10V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 0.10J
Λεπτομερής περιγραφή 18.1V 40A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 40A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 320pF @ 1MHz