V14MLA1206H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14MLA1206H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 18.1V 150A 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.V14MLA1206H.pdf2.V14MLA1206H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V14MLA1206H
Αριθμός εξαρτήματος V14MLA1206H Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 18.1V 150A 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 134692 pcs Φύλλο δεδομένων 1.V14MLA1206H.pdf2.V14MLA1206H.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 18.1V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 15.9V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 20.3V Σειρά MLA
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Αλλα ονόματα F2178CT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 14V
Μέγιστη AC Volts 10V Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 0.40J
Λεπτομερής περιγραφή 18.1V 150A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 150A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1200pF @ 1MHz