V14MLA0603FR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14MLA0603FR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 18.7V 30A 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.V14MLA0603FR.pdf2.V14MLA0603FR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V14MLA0603FR
Αριθμός εξαρτήματος V14MLA0603FR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 18.7V 30A 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 453405 pcs Φύλλο δεδομένων 1.V14MLA0603FR.pdf2.V14MLA0603FR.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 18.7V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 15.9V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 21.5V Σειρά MLA
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα F10078TR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 14V
Μέγιστη AC Volts 10V Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 0.10J
Λεπτομερής περιγραφή 18.7V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount 0603 (1608 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 30A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 180pF @ 1MHz