V14MLA0603NT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14MLA0603NT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 18.7V 30A 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.V14MLA0603NT.pdf2.V14MLA0603NT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V14MLA0603NT
Αριθμός εξαρτήματος V14MLA0603NT Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 18.7V 30A 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 400689 pcs Φύλλο δεδομένων 1.V14MLA0603NT.pdf2.V14MLA0603NT.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 18.7V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 15.9V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 21.5V Σειρά MLA
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 14V Μέγιστη AC Volts 10V
Ενέργεια 0.10J Λεπτομερής περιγραφή 18.7V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 30A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 180pF @ 1MHz