V14MLA0402FR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MULTI-LAYER VARISTOR SURFACE MOU
Φύλλα δεδομένων: V14MLA0402FR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V14MLA0402FR
Αριθμός εξαρτήματος V14MLA0402FR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή MULTI-LAYER VARISTOR SURFACE MOU Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 457057 pcs Φύλλο δεδομένων V14MLA0402FR.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 18.7V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 15.9V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 21.5V Σειρά MLA
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Μέγιστη Volts DC 14V Μέγιστη AC Volts 10V
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Χαρακτηριστικά -
Ενέργεια 0.05J Λεπτομερής περιγραφή 18.7V 20A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 20A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 70pF @ 1MHz