V120ZA20P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V120ZA20P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V120ZA20P
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 120V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V120ZA20P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V120ZA20P
Αριθμός εξαρτήματος V120ZA20P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 120V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 193660 pcs Φύλλο δεδομένων V120ZA20P.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 120V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 108V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 132V Σειρά ZA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα F1933
V120ZA20P-ND
V120ZA20PX
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 102V
Μέγιστη AC Volts 75V Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 33J
Λεπτομερής περιγραφή 120V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 5000pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V120ZA20PX1347
V120ZA20PX1347