V120ZA05P
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
V120ZA05P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V120ZA05P
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 120V 400A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: V120ZA05P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V120ZA05P
Αριθμός εξαρτήματος V120ZA05P Κατασκευαστής Littelfuse Inc.
Περιγραφή VARISTOR 120V 400A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 550905 pcs Φύλλο δεδομένων V120ZA05P.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 108V Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 120V
Σειρά ZA Κατάσταση RoHS Bulk
Πόλωση Disc 5mm Προσανατολισμός 1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Λιμένων 102VDC
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 75VAC Μέγιστη AC Volts 3.0J
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή V120ZA05P Ενέργεια 400A
Περιγραφή VARISTOR 120V 400A DISC 5MM Τρέχουσα - Επιτάχυνση 132V
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 250pF @ 1MHz