V120ZA20
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V120ZA20 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V120ZA20
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 120V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V120ZA20.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V120ZA20
Αριθμός εξαρτήματος V120ZA20 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 120V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4827 pcs Φύλλο δεδομένων V120ZA20.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 120V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 108V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 132V Σειρά ZA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 102V Μέγιστη AC Volts 75V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 33J
Λεπτομερής περιγραφή 120V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 5000pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V120ZA4P
V120ZA4P
Περιγραφή: VARISTOR 120V 2.5KA DISC 10MM
Σε απόθεμα: 299636 pcs
Κατεβάστε: V120ZA4P.pdf
RFQ
V120ZA20PX1347
V120ZA20PX1347
Σε απόθεμα: 129432 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
V120ZA20PX2855
V120ZA20PX2855
Κατεβάστε:
V120ZA20PX10
V120ZA20PX10