ROV20H621K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20H621K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV20H621K
Αριθμός εξαρτήματος ROV20H621K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5771 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20H621K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 620V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 558V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 682V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα A08653-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 505V
Μέγιστη AC Volts 385V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 420J Λεπτομερής περιγραφή 620V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 600pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV20H561K-S
ROV20H561K-S
Περιγραφή: VARISTOR 560V 10KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 5481 pcs
Κατεβάστε: ROV20H561K-S.pdf
RFQ
ROV20H621K-2
ROV20H621K-2
Σε απόθεμα: 4835 pcs
Κατεβάστε: ROV20H621K-2.pdf
RFQ
ROV20H680L-S
ROV20H680L-S
Περιγραφή: VARISTOR 68V 3KA DISC 20MM
Κατεβάστε: ROV20H680L-S.pdf
ROV20H621K-S-2
ROV20H621K-S-2