ROV20H680L-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 68V 3KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20H680L-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV20H680L-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV20H680L-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 68V 3KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5082 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20H680L-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 68V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 57.8V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 78.2V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα F58267-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 56V
Μέγιστη AC Volts 40V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 49J Λεπτομερής περιγραφή 68V 3kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 3kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 9600pF @ 1kHz