ROV20H561K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 560V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20H561K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV20H561K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV20H561K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 560V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4380 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20H561K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 560V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 504V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 616V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα F36364-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 460V
Μέγιστη AC Volts 350V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 410J Λεπτομερής περιγραφή 560V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 680pF @ 1kHz