ROV20E201K-S
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 200V 12.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20E201K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV20E201K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV20E201K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 200V 12.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3970 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20E201K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 200V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 180V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 220V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα C29599-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 170V
Μέγιστη AC Volts 130V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 168J Λεπτομερής περιγραφή 200V 12.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 12.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1830pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV20E241K
ROV20E241K
Περιγραφή: VARISTOR 240V 12.5KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 5320 pcs
Κατεβάστε: ROV20E241K.pdf
RFQ
ROV20E221K-S-2
ROV20E221K-S-2
Περιγραφή: VARISTOR 220V 12.5KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 4366 pcs
Κατεβάστε: ROV20E221K-S-2.pdf
RFQ
ROV20E201K
ROV20E201K
Κατεβάστε: ROV20E201K.pdf
ROV20E201K-S-2
ROV20E201K-S-2