ROV20-911K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 910V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20-911K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV20-911K
Αριθμός εξαρτήματος ROV20-911K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 910V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5713 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20-911K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 910V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 819V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.001kV Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα C05849-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 745V
Μέγιστη AC Volts 550V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 408J Λεπτομερής περιγραφή 910V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 444pF @ 1kHz