ROV20E201K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 200V 12.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20E201K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV20E201K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV20E201K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 200V 12.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4897 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20E201K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 200V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 180V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 220V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα D11955-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 170V
Μέγιστη AC Volts 130V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 168J Λεπτομερής περιγραφή 200V 12.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 12.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1830pF @ 1kHz