ROV20-390L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 39V 2KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20-390L.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV20-390L
Αριθμός εξαρτήματος ROV20-390L Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 39V 2KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5487 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20-390L.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 39V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 33.15V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 44.85V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα A38565-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 31V
Μέγιστη AC Volts 25V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 14J Λεπτομερής περιγραφή 39V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 15003pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV20-361K
ROV20-361K
Περιγραφή: VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 5822 pcs
Κατεβάστε: ROV20-361K.pdf
RFQ
ROV20-391K-2
ROV20-391K-2
Περιγραφή: VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 5971 pcs
Κατεβάστε: ROV20-391K-2.pdf
RFQ
ROV20-390L-2
ROV20-390L-2