ROV20-391K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20-391K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV20-391K
Αριθμός εξαρτήματος ROV20-391K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5081 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20-391K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 390V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 351V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 429V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα D06876-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 320V
Μέγιστη AC Volts 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 240J Λεπτομερής περιγραφή 390V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 975pF @ 1kHz