ROV20-331K-S-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 330V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20-331K-S-2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ROV20-331K-S-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 330V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4675 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20-331K-S-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 330V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 297V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 363V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα F67114-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 275V
Μέγιστη AC Volts 210V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 184J Λεπτομερής περιγραφή 330V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1106pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV20-330M-2
ROV20-330M-2
Περιγραφή: VARISTOR 33V 2KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 4569 pcs
Κατεβάστε: ROV20-330M-2.pdf
RFQ
ROV20-361K-S-2
ROV20-361K-S-2
Περιγραφή: VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 5613 pcs
Κατεβάστε: ROV20-361K-S-2.pdf
RFQ
ROV20-331K-S
ROV20-331K-S
Κατεβάστε: ROV20-331K-S.pdf
ROV20-331K
ROV20-331K