ROV14H151K-S
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 150V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14H151K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV14H151K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV14H151K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 150V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4072 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14H151K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 150V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 135V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 165V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα D57902-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 125V
Μέγιστη AC Volts 95V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 53J Λεπτομερής περιγραφή 150V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1510pF @ 1kHz