ROV14H180M-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 18V 2KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14H180M-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV14H180M-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV14H180M-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 18V 2KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5970 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14H180M-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 18V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 14.4V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 21.6V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα F55374-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 14V
Μέγιστη AC Volts 11V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 5.2J Λεπτομερής περιγραφή 18V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 14890pF @ 1kHz