ROV14H121K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 120V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14H121K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV14H121K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV14H121K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 120V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5596 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14H121K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 120V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 108V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 132V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα A81917-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 100V
Μέγιστη AC Volts 75V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 44J Λεπτομερής περιγραφή 120V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1740pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV14H121K
ROV14H121K