ROV10H102K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 1000V 3.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10H102K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10H102K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV10H102K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 1000V 3.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4814 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10H102K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 1kV Τάση βαρίστορ (λεπτά) 900V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.1kV Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα C93711-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 825V
Μέγιστη AC Volts 625V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 140J Λεπτομερής περιγραφή 1kV 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 3.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 95pF @ 1kHz