ROV10H101K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 100V 3.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10H101K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10H101K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV10H101K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 100V 3.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5059 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10H101K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 100V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 90V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 110V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα C92843-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 85V
Μέγιστη AC Volts 60V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 18J Λεπτομερής περιγραφή 100V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 3.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1020pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV10-911K-S-2
ROV10-911K-S-2
Περιγραφή: VARISTOR 910V 2.5KA DISC 10MM
Σε απόθεμα: 4697 pcs
Κατεβάστε: ROV10-911K-S-2.pdf
RFQ
ROV10H101K
ROV10H101K