ROV10H112K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 1100V 3.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10H112K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10H112K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV10H112K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 1100V 3.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4193 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10H112K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 1.1kV Τάση βαρίστορ (λεπτά) 990V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.21kV Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα C01496-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 895V
Μέγιστη AC Volts 680V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 155J Λεπτομερής περιγραφή 1.1kV 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 3.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 90pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV10H121K-2
ROV10H121K-2
Περιγραφή: VARISTOR 120V 3.5KA DISC 10MM
Σε απόθεμα: 5893 pcs
Κατεβάστε: ROV10H121K-2.pdf
RFQ
ROV10H112K
ROV10H112K