ROV10-911K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 910V 2.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10-911K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10-911K
Αριθμός εξαρτήματος ROV10-911K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 910V 2.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5743 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10-911K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 910V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 819V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.001kV Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα D90509-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 745V
Μέγιστη AC Volts 550V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 102J Λεπτομερής περιγραφή 910V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 111pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV10-821K
ROV10-821K
Περιγραφή: VARISTOR 820V 2.5KA DISC 10MM
Σε απόθεμα: 4001 pcs
Κατεβάστε: ROV10-821K.pdf
RFQ
ROV10-911K-2
ROV10-911K-2