ROV10-821K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 820V 2.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10-821K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10-821K
Αριθμός εξαρτήματος ROV10-821K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 820V 2.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4001 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10-821K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 820V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 738V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 902V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα E06101-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 670V
Μέγιστη AC Volts 510V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 94J Λεπτομερής περιγραφή 820V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 130pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV10-911K
ROV10-911K
Περιγραφή: VARISTOR 910V 2.5KA DISC 10MM
Σε απόθεμα: 5743 pcs
Κατεβάστε: ROV10-911K.pdf
RFQ
ROV10-911K-S
ROV10-911K-S
Σε απόθεμα: 4664 pcs
Κατεβάστε: ROV10-911K-S.pdf
RFQ
ROV10-821K-S-2
ROV10-821K-S-2
Κατεβάστε: ROV10-821K-S-2.pdf
ROV10-911K-2
ROV10-911K-2
Κατεβάστε: ROV10-911K-2.pdf
ROV10-821K-S
ROV10-821K-S
Κατεβάστε: ROV10-821K-S.pdf
Περιγραφή: VARISTOR 82V 2.5KA DISC 10MM
Κατεβάστε: ROV10-820K-2.pdf
ROV10-820K-S-2
ROV10-820K-S-2
Κατεβάστε: ROV10-820K-S-2.pdf
ROV10-821K-2
ROV10-821K-2