ROV07H621K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 620V 1.75KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ROV07H621K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV07H621K
Αριθμός εξαρτήματος ROV07H621K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 620V 1.75KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5737 pcs Φύλλο δεδομένων ROV07H621K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 620V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 558V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 682V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα E84676-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 505V
Μέγιστη AC Volts 385V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 54J Λεπτομερής περιγραφή 620V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.75kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 80pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV07H561K-S-2
ROV07H561K-S-2
Περιγραφή: VARISTOR 560V 1.75KA DISC 7MM
Σε απόθεμα: 5537 pcs
Κατεβάστε: ROV07H561K-S-2.pdf
RFQ
ROV07H621K-2
ROV07H621K-2