ROV07H680K-S
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 68V 500A DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ROV07H680K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV07H680K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV07H680K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 68V 500A DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4964 pcs Φύλλο δεδομένων ROV07H680K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 68V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 61.2V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 74.8V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα F95061-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 56V
Μέγιστη AC Volts 40V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 5.4J Λεπτομερής περιγραφή 68V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 500A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1120pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV07H681K-S
ROV07H681K-S
Περιγραφή: VARISTOR 680V 1.75KA DISC 7MM
Σε απόθεμα: 6015 pcs
Κατεβάστε: ROV07H681K-S.pdf
RFQ
ROV07H621K-S-2
ROV07H621K-S-2
Περιγραφή: VARISTOR 620V 1.75KA DISC 7MM
Σε απόθεμα: 5444 pcs
Κατεβάστε: ROV07H621K-S-2.pdf
RFQ
ROV07H680K
ROV07H680K