ROV07H561K-S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 560V 1.75KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ROV07H561K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV07H561K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV07H561K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 560V 1.75KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6001 pcs Φύλλο δεδομένων ROV07H561K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 560V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 504V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 616V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα F13765-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 460V
Μέγιστη AC Volts 350V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 51J Λεπτομερής περιγραφή 560V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.75kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 85pF @ 1kHz