ROV05H680K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 68V 250A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: ROV05H680K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV05H680K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV05H680K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 68V 250A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4480 pcs Φύλλο δεδομένων ROV05H680K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 68V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 61.2V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 74.8V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Αλλα ονόματα D76138-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 56V
Μέγιστη AC Volts 40V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 2.6J Λεπτομερής περιγραφή 68V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 250A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 500pF @ 1kHz