ROV05H681K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 680V 800A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: ROV05H681K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV05H681K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV05H681K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 680V 800A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3985 pcs Φύλλο δεδομένων ROV05H681K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 680V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 612V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 748V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Αλλα ονόματα F42265-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 560V
Μέγιστη AC Volts 420V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 28J Λεπτομερής περιγραφή 680V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 800A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 40pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV05H621K-S-2
ROV05H621K-S-2
Περιγραφή: VARISTOR 620V 800A DISC 5MM
Σε απόθεμα: 4166 pcs
Κατεβάστε: ROV05H621K-S-2.pdf
RFQ
ROV05H680K-S
ROV05H680K-S
Περιγραφή: VARISTOR 68V 250A DISC 5MM
Σε απόθεμα: 4823 pcs
Κατεβάστε: ROV05H680K-S.pdf
RFQ
ROV05H681K
ROV05H681K