ROV05H621K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 620V 800A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: ROV05H621K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV05H621K
Αριθμός εξαρτήματος ROV05H621K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 620V 800A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4503 pcs Φύλλο δεδομένων ROV05H621K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 620V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 558V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 682V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Αλλα ονόματα A66834-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 505V
Μέγιστη AC Volts 385V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 27J Λεπτομερής περιγραφή 620V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 800A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 50pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV05H680K-S
ROV05H680K-S
Περιγραφή: VARISTOR 68V 250A DISC 5MM
Σε απόθεμα: 4823 pcs
Κατεβάστε: ROV05H680K-S.pdf
RFQ
ROV05H621K-S
ROV05H621K-S
Σε απόθεμα: 4292 pcs
Κατεβάστε: ROV05H621K-S.pdf
RFQ
ROV05H561K
ROV05H561K
Περιγραφή: VARISTOR 560V 800A DISC 5MM
Κατεβάστε: ROV05H561K.pdf
ROV05H621K-S-2
ROV05H621K-S-2
Κατεβάστε: ROV05H621K-S-2.pdf
ROV05H621K-2
ROV05H621K-2