ROV05-390K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 39V 100A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: ROV05-390K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV05-390K
Αριθμός εξαρτήματος ROV05-390K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 39V 100A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5529 pcs Φύλλο δεδομένων ROV05-390K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 39V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 35.1V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 42.9V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Αλλα ονόματα F14457-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 31V
Μέγιστη AC Volts 25V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 1.2J Λεπτομερής περιγραφή 39V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 100A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 56pF @ 1kHz