ROV05-391K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 390V 400A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: ROV05-391K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV05-391K
Αριθμός εξαρτήματος ROV05-391K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 390V 400A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4587 pcs Φύλλο δεδομένων ROV05-391K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 390V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 351V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 429V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Αλλα ονόματα E12913-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 320V
Μέγιστη AC Volts 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 15J Λεπτομερής περιγραφή 390V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 400A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 56pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV05-390K-S
ROV05-390K-S
Περιγραφή: VARISTOR 39V 100A DISC 5MM
Σε απόθεμα: 4546 pcs
Κατεβάστε: ROV05-390K-S.pdf
RFQ
ROV05-391K-S
ROV05-391K-S
Σε απόθεμα: 4480 pcs
Κατεβάστε: ROV05-391K-S.pdf
RFQ
ROV05-391K-2
ROV05-391K-2
Κατεβάστε: ROV05-391K-2.pdf
ROV05-390K-S-2
ROV05-390K-S-2
Κατεβάστε: ROV05-390K-S-2.pdf
ROV05-390K-2
ROV05-390K-2
Κατεβάστε: ROV05-390K-2.pdf
ROV05-391K-S-2
ROV05-391K-S-2