ROV05-331K-S-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 330V 400A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: ROV05-331K-S-2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ROV05-331K-S-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 330V 400A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5478 pcs Φύλλο δεδομένων ROV05-331K-S-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 330V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 297V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 363V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Αλλα ονόματα C90317-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 275V
Μέγιστη AC Volts 210V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 11.5J Λεπτομερής περιγραφή 330V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 400A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 60pF @ 1kHz