LVSP0100VXL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LVSP0100VXL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 100A 600VAC CYLINDR
Φύλλα δεδομένων: LVSP0100VXL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LVSP0100VXL
Αριθμός εξαρτήματος LVSP0100VXL Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 100A 600VAC CYLINDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1436 pcs Φύλλο δεδομένων LVSP0100VXL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 600V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.816" Dia x 3.590" L (20.73mm x 91.19mm)