LCF201204A181TG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CMC 4LN 100MA 180 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: LCF201204A181TG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LCF201204A181TG Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή CMC 4LN 100MA 180 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 328677 pcs Φύλλο δεδομένων LCF201204A181TG.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) Σειρά LCF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric), 8 Lead Αλλα ονόματα F10181TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Γραμμών 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 180 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.033" (0.85mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 180 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 4 Ohm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 4 Ohm
Κάρτα Πάχος (mm) 100mA εγκρίσεις -